НВК "Школа-ліцей" Коцюбинської селищної ради, Бучанського району, Київської області розміщений в будівлях 1955 року побудови, загальною площею 1 140 м2, приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 300 учнів.

Заклад розташований за адресою: Київська область, селище Коцюбинське, вул. Бакала, 1. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається у змішаному форматі. Середня наповнюваність класів по школі складає 26 учнів.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення Коцюбинської селищної ради

Територія школи відгороджена від проїжджої частини, має зелені насадження, є спортмайданчик, утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням та утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні 13 класні кімнати та навчальні кабінети, 1 комп’ютерний клас, бібліотека, методичний кабінет, кабінети психолога та адміністрації.

Кожен навчальний кабінет укомплектований:

• партами, стільцями для кожного учня;
  • столами та стільцями для обладнання робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах;
  • шафами та класними дошками у кожному навчальному кабінеті.

У закладі працює один кабінет інформатики, в якому встановлено навчальні комп’ютерні комплекси (11) з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Кабінет інформатики відповідає вимогам чинного законодавства

Попередня Березень 2024 Наступна